hemen ara
0850 305 5 225

hemen teklif al
sizi arıyalım

whatsApp Yol Tarifi Al Hemen Ara

Hakkımızda

ACK Metal Gaziantep'te bulunan fabrikasında saklama ve koruma ürünleri olan çelik kasa, banka kasası, banka kapısı, evrak kasası ve dolabı üretimi yapan aynı zamanda savunma sanayi için yarı mamül projeler geliştiren, ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefleyen sektöründe ayrıcalıklı bir firmadır.

Ürünlerin kalitesini belirleyen unsurlardan; malzeme ve işçilik unsurlarının yanı sıra müşteri öneri ve taleplerinin tartışılmaz en önemli faktör olduğunun bilincindeyiz. ACK Metal olarak ürün üretirken; Müşteri gereksinim ve ihtiyaçlarını üretmeyi BİRİNCİL önceliğimiz olarak kabul ediyor; Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ürün üretiyoruz. ACK Metal olarak; Çelik kasanın en önemli objesi olan Elektronik ve mekanik kilit sistemlerinde yaptığımız AR-GE ile, en güvenilir kilitleri kendi bünyemizde üretmekteyiz. Bunun yanı sıra dünyada kabul görmüş kilit sistemlerini de kullanabilmekteyiz.

Ev, ofis, banka ve kuyumcu kasaları üretimi gerçekleştiren ACK Metal; Ayrıca, eğitimli,tecrübeli ve güvenilir personellerle;Türkiye’nin her yerinde 24 saat içinde teknik servis imkânı sunmaktadır.

ACK Metal; Tasarımı, Güvenlik sistemi alt yapısı, Ürünün imalatı ve pazarlama noktasında bilgi birikimi fevkalade olan personelleri barındıran bir şirkettir. Üretimden, satış sonrası desteğe kadar tüm evreler ACK Metal bünyesindeki personeller tarafından yürütülür.

ACK Metal; Tüm ürünlerini Gaziantep’te bulunan fabrikasında, sektörde kendini ispatlamış personel kadrosuyla titizlikle üretmektedir, ve müşterilerine; yüksek verimlilik - yüksek kalite ve düşük maliyet avantajı sağlar.

Vizyonumuz

ACK Metal; Gerek Yurtiçi, gerek yurtdışında; Bulunduğu sektörde ürettiği yeni ve üstün kaliteli ürünlerle ülke imajına ve ticaretine katkıda bulunan; müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan, sadece kaliteli ve ultra güvenli ürünler üretmekle kalmayıp; müşteri isteklerini ve beklentilerini karşılayan ‘’Başarı-Kalite-Müşteri ’’ odaklı hizmet veren bir firma olmayı kendine vizyon edinmiştir. Saygılarımızla…

Web Tasarım Digital Küre